Доступ до твоїх зображень будь-де: найактуальніші оновлення служби irista від Canon уже доступні

Київ, Україна, 29 січня  2015 року компанія Canon оголосила про запровадження чудових нових оновлень у хмарній службі керування зображеннями irista. Ця служба стала ще зручнішою у використанні. Запропановані  функції – це крок до подальшого вдосконалення платформи. Завдяки ним покращено не лише умови використання служби irista на планшетах, а й надано можливості для замовлення високоякісних фотокниг безпосередньо в цій службі. Крім того, компанія Canon також оголосила сьогодні нові ціни для передплати сховищ у служби irista, тож поціновувачі фотографій відтепер можуть користуватися розширеними сховищами.

Оновлені функції для забезпечення користувачів оптимальними умовами використання служби

Нижче наведено опис функцій, які буде запроваджено від сьогоднішнього дня.

  • Інтеграція Adobe® Lightroom®. Можливість редагування зображень безпосередньо в програмі Lightroom – усі версії відредагованих фотографій, доступні в обліковому записі irista, буде синхронізовано та збережено в єдиному розташуванні. Крім того, користувачі програми Lightroom зможуть виконувати в службі irista пошук своїх фотографій із даними XMP, тобто таким чином зображення можна фільтрувати.

  • Сумісність із багатьма пристроями. Функціональність служби irista покращено: відтепер її можна використовувати не лише на планшетах під керуванням таких популярних ОС, як iOS і Android, а й на інших планшетних пристроях.

  • Миттєвий доступ до фотокниг. Створюйте та замовляйте безпосередньо в службі irista вражаючі фотокниги високої роздільної здатності. Відфільтруйте улюблені зображення та створіть у службі irista книгу – не потрібно нічого, крім веб-браузера. Таким чином, ви отримаєте красиву фотокнигу унікальної якості та зможете безліч разів насолоджуватися своїми фотографіями.

Розширення сховища за новими цінами

    Оновлення служби irista передбачає також можливість отримання за новою ціною доступу до розширеного на всіх рівнях сховища, призначеного для передплатників різних категорій. Місткість безкоштовного хмарного сховища відтепер становить 15 ГБ, при цьому доступні всі функції служби irista. Фотографи-аматори чи професійні фотографи, які володіють більшими бібліотеками зображень, відтепер можуть передплатити на рік або місяць сховище обсягом 200 ГБ чи 500 ГБ. Нижче наведено оновлену вартість передплати сховищ у службі irista.
  • Сховище обсягом до 15 ГБ: безкоштовно та з можливістю використання всіх функцій служби

  • Сховище обсягом до 200 ГБ: 4,99 €/місяць або 49,00 €/рік

  • Сховище обсягом до 500 ГБ: 10,99 €/місяць або 109,00 €/рік

  • Можна також за окрему плату розширити обсяг сховища: вартість розширення сховища на 100 ГБ становить 39,00 €/рік; на 500 ГБ – 99,00 €/рік і на 1 ТБ – 199,00 €/рік.

Доступні оновлення служби irista – перейдіть за посиланням www.irista.com

Читайте также:

Компания Sigma выпустила первый керамический защитный светофильтр
Sony анонсирует новый бренд сменных объективов G Master™
Как фотографировать: пять спецэффектов с помощью монитора
Компания Canon презентовала новинки ‒ EOS-1DX Mark II и EOS 80D
Украинская команда разработчиков стала победителем конкурса Google AdMob Student Challenge 2016
5 ноября 2016 г. Не пропустите бесплатный интенсив по портретной фотографии от Андрея Турцевича на Ф...
Новая книга “100 приёмов креативной фотографии”– читать обязательно!
Мечта стала реальностью! Книга "100 приёмов креативной фотографии" поступила в про...

Добавить комментарий